Oferta


Poradnik

Kończymy budowę domu. Mamy w planach ocieplenie go, ale przed nadejściem zimy możemy nie zdążyć ze wszystkimi pracami. Czy można zrezygnować z wykończenia ocieplenia tynkiem? Tynk jest niezbędnym elementem ociepleń, pełni (...)

Nieco inne czynniki należy wziąć pod uwagę wybierając farbę do pomalowania elewacji zewnętrznej. W tym wypadku decydujące będą warunki naturalne, w jakich znajduje się ściana przeznaczona do malowania. Należy więc (...)

Wszyscy wiemy, że wszędzie otaczają nas kolory. Jednak rzadko pamiętamy, jak dużą mają siłę oddziaływania, wpływają na nasze decyzje, powodują zaskakujące reakcje, uspokajają, czy pobudzają do działania. Kolory i ich różnorodne (...)

Dylemat niejednego inwestora. Rozpatrzmy pokrótce właściwości obu materiałów, mając na uwadze, że pochodzą od sprawdzonego producenta. Ma to duże znaczenie szczególnie przy styropianie, gdyż jego produkcja nie jest aż tak (...)

Czym kierować się przy wyborze tynku cienkowarstwowego na ocieplenie elewacji? Przede wszystkim należy pamiętać, że tylko zastosowanie kompletnego systemu jednego producenta daje gwarancję poprawności rozwiązań. Ponieważ nie ma jednego „najlepszego” (...)